MŪSŲ PRIVALUMAI

UNIKALIOS VAIRAVIMO
PROGRAMOS

Platus vairavimo prokramų pasirinkimas: BASIC KURSASO – skirtas A1, A2 ir A kategorijų vairavimo egzaminui pasiruošti ir vairavimo teisėms gauti, ADVANCED – pažengusio vairuotojo kursas, BIKER – grupinio vairavimo, posūkių anatomija ir praktinių įgūdžių kursas skirtas ruošiantis važiuoti grupėse bei stojantiems į moto klubus, ROAD CAPTAIN – kelio kapitono įgūdžių bei grupinio ir saugaus važiavimo organizavimo kursas, PROGRAMA KLUBAS – skirta KET naujovems pristatyti, esminiu vairavimo žinių ir pavasarinių vairavimo įgūdžių atnaujinimui.

ATSAKOMYBĖ IR HARLEY DAVIDSON MOTOCIKLAI

Męs kuriame ilgalaikius santykius su Akademijos studentais, bei tikimės su jais pasimatyti mūsų mokymuose ir skirtingose programose kiekvienais metais. Gerbiame įvairius vairavimo stilius bei mokome vairuoti skirtingais motociklų tipais pagal kliento pageidavimus, tačiau save pristatome Harley Davidsom vairavimo ekspertais.

PROFESIONALUMAS
IR PATIRTIS

Daugiau kaip 30-ties metų motociklo vairavimo patirtį turintys treneriai/instruktoriai, tikri praktikai ir profesionalai, aktyviai važiuojantys motociklais ir dalyvaujantys klubinėje veikloje, besidomintys motociklizmo ir saugaus vairavimo naujovėmis, nuolatos keliantys savo kvalifikaciją Europoje bei taikantys efektyvius mokymo principus ir individualias programas. Mūsų požiūris ir mokymo principai skiriasi nuo konvejerinių ir tik egzaminams išlaikyti rengiamų kursų. Vertiname kiekvieną indivualiai ir siekiama išmokyti tokių praktinių įgūdžių, kurių reikia norint tapti saugiai ir patikimai vairuojančiu motociklininku.

Klausimai apie kursus

Susisiekite su Akademija trumpai parašydami savo turimą patirtį ir kur jaučiatės silpnai. Kas sekasi o kur norite įgauti pasitikėjimo. Mes pasiūlysime Jums tinkamiausią kursą PREMIUM, arba sudarysime individualią būtent skirtą Jums. Svarbu neabejoti o pradėti mokytis.

Kursas BASIC yra parengtas vadovaujantis LR vairuotojų ruošimo tvarka ir net yra platesnis, todėl mūsų studentai pilnai paruošiami sėkmingam egzamino laikymui. Tiesa mes niekada „nerepetuojame” sausai tik egzamino išlaikymui skirto vaidinimo ir mūsų tikslas Jus paruošti saugiam dalyvavimui eisme ir suformuoti išmanaus/protingo vairavimo įgūdžius. Mūsų darbo principas – SĖKMĖ PRIKLAUSO NE NUO LAIMĖS.

Kaip tik tokiems ir panašiems atvejams, esame paruošę specialų BAIKERIO kursą. Jo metu Jums suformuosime ne tik praktinius vairavimo įgūdžius vairuojant Harley Davidson motociklą bet suteiksim reikalingų praktinių žinių ir patirčių kurios neabejotinai pravers tapus klubo nariu saugiam paties ir draugų važiavimui grupėse.  

Minti tikrai verta dėmesio ir gerbtina. Tačiau mūsų patarimas būtų pradėti mokytis su mokykloje paruoštais ir mokymuisi pritaikytais motociklais. Tai leis Jums mokytis nebijant sužaloti savo motociklo, jei ketinate įsigyti  Harley Davidson markės motociklą suprasite kuris iš galimų Jums tinkamiausias, galėsite vairavimo teises laikyti su mokomuoju motociklu ir tik po to persėsti ant savojo. Čia męs Jums taip pat padėsime prisipratinti naują draugą siūlydami sekančias aukštesnio lygio programas PREMIUM ir BAIKERIO.

Akademijoje kursas ROAD CAPTAIN skirtas būtent Kelio Kapitonams arba grupių vedliams norintiems išmokti efektyviai vadovauti saugiam grupiniam vairavimui. Ši motociklininkui priskirta funkcija nėra tik vairavimas grupės priekyje o tai sudėtingas, atsakingas ir kartais net labai pavojingas darbas reikalaujantis specialaus pasirengimo, žinių ir vairavimo įgūdžių. 

Tai iš tiesų puiki mintis padovanoti DOVANŲ KUPONĄ kuriuo bus galima pasinaudoti 3 mėn nuo įsigijimo datos (iki spalio 1 d.). Įsigijus kuponą Jums išrašysime VARDINĮ kvietimą, o vairavimo kursą, motociklą ir jo tobulinimo programą, galima išsirinkti pačiam dovanos gavėjui priklausomai nuo turimos vairavimo patirties. Susisiekite su mumis ir padovanokite naudingą bei prasmingą vairavimo kursą Jūsų draugams, vaikams arba tėvams. Jie tikrai Jums padėkos.

Baikerio Akademija siūlo specialų dviejų pusdienių kursą KLUBAMS, kurį paprastai organizuojame penktadienio vakarą Jūsų pasirinktoje kavinėje arba Klubhouse. Vakaro programą sudaro 2 val seminaras SAUGAUS VAIRAVIMO LINK ir KET naujienos aktualios motociklininkams. Vakaro pabaigoje siūlome nuotaikingą viktoriną motociklizmo tematika PROTŲ MŪŠIS. Sekančią dieną pradėsime 2-3 val praktinio vairavimo užsiėmimais (Jūsų pasirinktoje) aikštelėje ir mokymus užbaigiame viešajame kelyje 2-3 val tobulinsim saugaus ir gerai koordinuoto grupinio važiavimo kolonoje bei Kelio Kapitonų funkcijų technikas. Susisiekite ir mes atvyksime į Jūsų miestą.

Renewal packets contain the following; Adult members only, New STAR membership card, small year rocker for the year you renewed, welcome letter, and current discount card(s).

Vis daugiau populiarumo susilauke Baikerio Akademijos laisvalaikio programa ORIENTACINIS RALIS PO LIETUVĄ. Tai puikus žaidimas ant motociklų tiek draugų gimtadienio tiek klubo vasaros renginio proga, kuris suteiks nepakartojamų akimirkų atrandant ir aplankant vietas, kurias verta pamatyti. Ralio esmė – vairuojant  motociklus orientuojantis žemėlapyje pasitelkti turimas žinias ir išmanumą sprendžiant linksmas komandines užduotis, rinkti taškus ir pirmiems pasiekti finišą. Viso renginio metu Jus lydės gera nuotaika, azartas ir be abejo noras aplenkti kitas ralyje dalyvaujančias draugų komandas. Po dalyvių apdovanojimo siūlome nuotaikingą viktoriną motociklizmo tematika PROTŲ MŪŠIS. Ralio dalyvių skaičius neribotas – kuo daugiau, tuo įdomiau. Jus tai sudomino? – nedelskite, nes rezervacijos priimamos iš anksto. Susisiekite ir mes atvyksime į Jūsų miestą.

Add to cart