Audrius Skučas šiais metais tobulino instruktoriaus žinias, saugaus vairavimo mokymo metodikas bei gilinosi į Harley Riding Academy mokymo programas.

Vengrijoje (Kečkemet mieste) Harley Riding Academy trenerių rengimo kursuose baigė intensyvią mokymo programą, išlaikė kvalifikacinius testus ir pirmasis Lietuvoje įgyjo Harley Riding Academy vairavimo trenerio (riding couch) sertifikatą.

Tai buvo ne tik smagus laikas, naujos pažintys bet ir kasdienis sunkus darbas ant motociklo vairavimo aikštelėje ir Vengrijos keliuose. Pasaulinio lygio treneriai, perteikė neįtikėtinai daug naujų potyrių ir “įpūtė” dar daugiau trenerio/instruktoriaus dvasios.

Šie mokymai vyko dvejomis vairavimo treneriams skirtomis programų kryptimis t.y. teorinė/praktinė dalis – žinių perteikimo/išdėstymo metodikos, motociklo valdymo pratimai bei dažniausiai daromų klaidų identifikavimo metodikos, jų taisymas ir teisingų įgūdžių formavimas.

Ypatingas ačiū lektoriams, instruktoriams Mike Loydall ir Chris Parre bei mūsų šefui/organizatoriui Daniel Buchholzer.

Tarptautine patirtis ir HDRA ir įgytas trenerio sertifikatas gerokai praplėtė mano paties kaip vairavimo instruktoriaus žinias, jų perteikimo įgūdžius, programų sudarymo patirtis ir svarbiausia mokinio daromų klaidų identifikavimo metodikas.

Dešimtmečiais tobulinta Harley Davidson treneriu rengimo programa suteikė naujų patirčių, dėl ko galėsiu teikti dar kokybiškesnes paslaugas besimokantiems Įgudusio Harley Davidson motociklininko programoje, kurios baigimas leis dar efektyviau, dar lengviau ir saugiau vairuoti motociklą. Baigusiems šią program bus išduodami HDRA mokyklos baigimo ir žinių ivertinimo pažymėjimai.

Kiekvienas rytas prasideda 3 žodžiais: „Labas rytas, treneri!” kurios niekada nepamiršiu ir tikrai pasiilgsiu…iki sekančio karto.

Add to cart